Dr. Jim Walsh
GlobalLogic
Jim Walsh prešiel do GlobalLogic zo spoločnosti Chordiant, kde sa ako viceprezident a General Manager of Offshore Operations pričinil o založenie rozvojových centier v Bangalore a vo východnej Európe. V minulosti  zodpovedal za rozvoj OS X siete a webového softvéru Apple. Počas svojej kariéry stál na čele mnohých iniciatív zameraných na architektúru či remodeláciu produktov a služieb pre rôzne vertikálne odvetvia i vo vedení technicky orientovaných platforiem ako napr. Servery pre webové aplikácie,  real-time decision analysis platformy, bezpečnostné rámce či internet vecí. Vyštudoval fyziku a matematiku na Harvard College a absolvoval štúdium na Duke University. Venuje sa technickým témam a praktikám vývoja distribuovaného softvéru.
Peter Nagy
Games Farm/Grindstone
Peter Nagy je výkonným a kreatívnym riaditeľom vývojárskeho štúdia Games Farm a produkčnej spoločnosti Grindstone. Pracoval s mnohými spoločníkmi na viac ako 20 crossplatformových hrách, ktorými sa bavia milióny hráčov na celom svete. Peter sa tiež aktívne zapája do rozvoja slovenského gaming priemyslu. Založil prvé slovenské herné vydavateľstvo Grindstone, ktorého cieľom je pomáhať vývojárom a podnikateľom zo strednej Európy pri vývoji, vydaní a distribúcii ich hier. Jeho posledná hra je Shadows: Awakening (2018) a Peter sa momentálne v  spolupráci s nórskym vývojárom Funcom venuje zatiaľ nezverejnenému projektu, ktorý by mal vydať budúci rok.
Peter Fusek
Market Locator SK s.r.o.   
Peter je spoluzakladateľom Market Locator SK a  je zodpovedný za prevádzku a  predaj. S  viac ako 10 rokmi vo finančníctve a  bankovníctve má schopnosť dať dokopy tím skvelých ľudí. Pred spoluzaložením Instarea a  Market Locator SK pracoval v  Slovenskej pošte, a.s., Zuno Bank AG, Raiffeisen International, Adastra, ČSOB Bank Slovensko a  Tatra Banke. Peter vyštudoval finančný manažment a  finančné služby na Univerzite Komenského v  Bratislave. 
Matej Misik
Instarea s.r.o.
Matej je zodpovedný za produktový a biznisový vývoj, globálny rast a má mnoho skúseností s dátovou monetizáciou a finančným poradenstvom. V Instarea je od roku 2013, predtým bol partnerom v LongTaal, kde poskytoval big data intelligence farmaceutickým firmám. Matej študoval ekonómiu na Viedenskej univerzite WU a univerzite v Tillburgu.
Igor Beuker
Spíker, sociálny podnikateľ a outsider s poslaním
Počas 25 rokov vyhodili Igora z profesionálneho futbalového tímu, vysokej školy a stal sa radikálnym marketingovým vizionárom. Vydobyl si tiež silné miesto v okruhu medzinárodne uznávaných biznis spíkrov. Ako hlavný spíker predstavil svoje radikálne vízie už vo viac ako 2500 prednáškach. Medzi známe osobnosti, ktorým Igor prednášal, patria napríklad Bill Gates, Sir Martin Sorrell, Novak Djokovic či Sir Richard Branson. V súkromí je podnikateľom a investorom v 24 sociálnych start-upoch, oceneným marketingovým stratégom pre Amazon, L’Oréal, Nike či Unilever a futuristom rebríčka Fortune 500, Svetového Ekonomického Fóra a Európskej Únie. Jeho zámerom je podnecovať biznisových lídrov k využívaniu technológií pre dobro všetkých.
Miroslav Kulla
člen predstavenstva VSE a.s. a riaditeľ divízie Obchodu VSE
Vysokoškolské štúdium ukončil titulom Master of Business Administration (MBA) na Paris Business School vo Francúzsku. Predtým úspešne absolvoval Fakultu manažmentu na Univerzite Komenského v Bratislave. V Skupine VSE pôsobí od roku 2005. Riaditeľom divízie Obchodu zodpovedným za nákup a predaj elektriny je od roku 2006. Po reorganizáciách Skupiny, ku ktorým došlo v prvom polroku 2014, pôsobí ako člen predstavenstva a riaditeľ divízie Obchod VSE a.s. Zároveň je konateľom v spoločnosti innogy Slovensko zodpovedným za predaj plynu v SR.